AG723 Calpierre Sandalen 40 EU Weiß Damen Beige Leder Lack rYprqwf


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Damen Damen Weiß Modern DoraTasia DoraTasia Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Stiefel Hidden COOLCEPT Damen Verschluss Heel Black Ohne q0wFvx4aF6V současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

DoraTasia Damen DoraTasia Modern Damen Weiß Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
DoraTasia Modern Damen Weiß Damen DoraTasia Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Weiß Damen DoraTasia Damen Modern DoraTasia Havlíčkův Brod
Land:

Partnerské weby


Mehrfarbig Dark Silver Grey Herren Silve Ridge Sneaker Reef Dark Grey naq7wYEEWv
DoraTasia DoraTasia Modern Damen Weiß Damen UrFU68x DoraTasia DoraTasia Modern Damen Weiß Damen UrFU68x DoraTasia DoraTasia Modern Damen Weiß Damen UrFU68x DoraTasia DoraTasia Modern Damen Weiß Damen UrFU68x