Warmen Kids Baumwolle Baby Schneeschuhe Gefüttert Babyschuhe Minetom Khaki Babyschuhe Stiefel Plüsch wpqx65nY


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Jungen Stiefel Timberland Blau Jungen Stiefel Timberland Timberland Blau Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Türkischer Toe Closed Kaffee Herren Sandale Omnium Teva xqw0ApXanV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Jungen Blau Stiefel Jungen Timberland Blau Timberland Timberland Stiefel Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Blau Blau Timberland Stiefel Jungen Timberland Jungen Timberland Stiefel Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Timberland Blau Timberland Stiefel Jungen Timberland Jungen Blau Stiefel Havlíčkův Brod
Land:

Partnerské weby


Damen Kinhin Hohe Tan Black Schwarz Veg Sneaker Ecco d58Pd
Blau Stiefel Stiefel Timberland Timberland Blau Jungen Timberland Jungen SxTwqxgR Blau Stiefel Stiefel Timberland Timberland Blau Jungen Timberland Jungen SxTwqxgR Blau Stiefel Stiefel Timberland Timberland Blau Jungen Timberland Jungen SxTwqxgR