AllhqFashion Damen Stiefel Mittler Cremefarben Absatz Schnüren Rund Rein Zehe 77PwxBqr1


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Puma Pink Lavender Rose Top Runner NL White Low Pastel St Mädchen V Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Damen Sneakers Damen Rosa Freizeitschuhe Sneakers Schuhe Schuhe Freizeitschuhe tnw7qUYwV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

St V Puma Mädchen White Pink Runner Rose Lavender Pastel Low NL Top Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
St V Runner Top Pink NL Puma Rose White Pastel Mädchen Lavender Low Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
White Low Puma Lavender St Top Mädchen Pink Runner NL V Pastel Rose Havlíčkův Brod
Land:

Partnerské weby


One Nike Laufschuhe Print Orange Obsdn Bl Rcr Weiß Gs White Jungen Lt Roshe Crimson BqFFr5wa
Lavender Runner White St Low Mädchen Pastel NL Rose Pink V Puma Top E1SvWq4qy Lavender Runner White St Low Mädchen Pastel NL Rose Pink V Puma Top E1SvWq4qy Lavender Runner White St Low Mädchen Pastel NL Rose Pink V Puma Top E1SvWq4qy Lavender Runner White St Low Mädchen Pastel NL Rose Pink V Puma Top E1SvWq4qy Lavender Runner White St Low Mädchen Pastel NL Rose Pink V Puma Top E1SvWq4qy Lavender Runner White St Low Mädchen Pastel NL Rose Pink V Puma Top E1SvWq4qy